KONST / Litografier / Färglitografi 6148142
*
nr 614 8142
Färglitografi
Olle Baertling (1911-1981), 60/300, 18x33
Följerätt
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 december 2009
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/12 14:43:09
1
3.000 kr
7/12 15:49:33
2
3.600 kr
7/12 15:53:08
3
ledande budet*
7/12 15:58:26
1
3.800 kr
7/12 15:58:48
1
4.000 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle baertling
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:35
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:28
-
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:01
*
Färglitografi
nr 614 8142
Färglitografi
Olle Baertling (1911-1981), 60/300, 18x33
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 4.000 kr |
Såld: | 4.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 december 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/12 14:43:09 | 1 | 3.000 kr |
7/12 15:49:33 | 2 | 3.600 kr |
7/12 15:53:08 | 3 | ledande budet* |
7/12 15:58:26 | 1 | 3.800 kr |
7/12 15:58:48 | 1 | 4.000 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad olle baertling
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:35 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:28 -
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:01